Zarządzanie projektami

Studiuj bezpłatnie!

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Studia bezpłatne na kierunku Zarządzanie; ścieżka specjalizacyjna: Zarządzanie projektami

Czy wiesz jakich umiejętności od kandydata oczekują najczęściej pracodawcy?

Co daje przewagę nad innymi aplikującymi na wymarzone stanowisko? Twoje cechy osobowości? Siła przebicia i umiejętność zrobienia dobrego pierwszego wrażenia? Na pewno tak, ale jest coś jeszcze! To umiejętność zarządzania różnymi projektami i ich sprawnej realizacji.

Gdzie takie umiejętności zdobyć i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy stając się bardziej konkurencyjnym?

Zapraszamy na  b e z p ł a t n e  studia  w zakresie Zarządzania projektami.

Uczymy praktycznie. Przekazujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale w trakcie studiów, dajemy Ci możliwość kształcenia się w symulowanym środowisku biznesowym. Będziesz rozwiązywał konkretne problemy, które generuje realizacja różnorakich projektów. Poznasz narzędzia planowania, metodykę zarządzania, nauczysz się analizować ryzyko i zarządzać zespołem, a także dowiesz się jak pozyskiwać fundusze i środki na realizację projektów.

Aby skutecznie zarządzać równie ważne są kompetencje komunikacyjne i interpersonalne. Rozwiniesz je szlifując znajomość języka angielskiego i uczestnicząc w treningu kompetencji interpersonalnych.

Umiejętność stosowania nowoczesnych rozwiązań do zarządzania projektami takich jak MS Projekt Professional i MS Projekt Server, zawierających intuicyjne narzędzia do planowania, analiz i współpracy zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku pracy.

Rozwiązując problemy z którymi na co dzień spotykają się menadżerowie już w czasie studiów, zdobywasz nie tylko cenną wiedzę i umiejętności. To studia, które dają pewność działania w Twojej zawodowej przyszłości!

Zapoznaj się z programem i rozpocznij bezpłatne studia!

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, 30-705 Kraków, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1